Par projektu...

"Vēstis adventistiem" ir nodibinājums, kura mērķis ir daudzpusīgi un pilnvērtīgi informēt visus interesentus par mūsdienu tendencēm un notikumiem Adventistu baznīcā Latvijā un citviet. Ņemot vērā Adventistu baznīcas oficiālo izdevumu ierobežoto iespēju sniegt objektīvu un plašu informāciju par to, kas notiek dažādās draudzēs un sabiedrībā, VA piedāvā alternatīvu informācijas avotu. Mūsu misija ir dot iespēju atklāti un vispusēji runāt par mūsdienu problēmām, izaicinājumiem un risinājumiem Adventistu baznīcā Latvijā un citviet pasaulē.

Nodibinājums "Vēstis adventistiem" reģistrēts Biedrību un nodibinājumu reģistrā 07.05.2019 ar reģistrācijas numuru 40008287201 un juridisko adresi Olaines nov., Olaines pag., Medemciems, Torņa iela 38.

Nodibinājuma darbu pārrauga padome, kuras nospraustos mērķus un uzdevumus īsteno valde. Mūsu darbības pamatmērķis ir nodrošināt no organizācijām un sponsoriem brīvu platformu, kur cilvēki var dalīties ar atšķirīgiem un daudzveidīgiem viedokļiem, līdz ar to ne vienmēr tas, kas tiek publicēts VA, atspoguļo padomes locekļu viedokli. Ar savām publikācijām vēlamies rosināt diskusijas par dažādiem garīgiem un ar baznīcu saistītiem tematiem, kas ļauj uz jautājumiem palūkoties no plašākas un 21.gadsimtam atbilstošas perspektīvas. Kaut arī mūsu mērķauditorija ir esošie un bijušie adventisti, mēs rēķināmies ar to, ka diskusijās un publikācijās aktualizētie jautājumiem varētu būt interesanti plašākam lasītāju lokam.

Nodibinājuma VA valde:
Inguna Ievīte-Andersone
Ainars Korulis
Aidis Tomsons (valdes priekšsēdētājs)

Nodobinājuma VA padome:
Valda Reķe
Viesturs Reķis
Ulvis Skadiņš
Indars Leflers
Aivars Ozoliņš
Arvīds Irmejs
Lilita Roznere
Ģirts Rozners
Tatjana Tomsone
Andis Krēsliņš
Ivo Roderts (padomes priekšsēdētājs)
Par projektu... Par projektu... Reviewed by Ivo Roderts on piektdiena, decembris 07, 2018 Rating: 5
Nodrošina Blogger.