Par projektu...

2016.gada 18.februārī žurnālists Aidis Tomsons vietnē Facebook ierakstīja sekojošo:


Tā arī dzima "Vēstis Adventistiem", jeb kā mēs paši bieži šo projektu apzīmējam – VA

Varētu jau daudz stāstīt par Aida Tomsona aiziešanu tajā pašā dienā no baznīcas žurnāla "Adventes Vēstis" redakcijas.
Varētu pieminēt mācītāja Ivo Roderta atstādināšanu tajā pašā dienā (skat. šeit...).
Tomēr tas jau nav būtiskākais :)
Kādu dienu vēsturnieki pētīs un pierakstīts stāstus par pirmās redkolēģijas izveidošanu, par nākotnes vīzijām un plāniem...

Bet pašlaik mēs ļoti priecātos, ja Tu, mūsu lasītāj, sāktu ar vien vairāk domāt - kas, kā un kapēc?

Patreizējā redkolēģija:
Aidis Tomsons,
Inguna Ievīte-Andersone,
Valda Reķe,
Ainars Korulis,
Aivars Ozoliņš.
  Blogger Comment
  Facebook Comment

8 comments :

 1. Jā, nu izskatās ka šīs būs Viena vai divu cilvēku vēstis Adventistiem. Nedomāju ka visa zināšana cels draudzi. Tas tikai dos vielu liekai "kladzināšanai". To jau redzam internetā. Jebkura informācija gandrīz vienmēr tiek pavadīta ar graujošiem komentāriem. Un rezultāts...? Kad man nodega mašīna .... neviena normāla komentāra. Un ko tad šeit mēs sagaidīsim? Adventistu mācītājs nav info birojs, bet atbildības nesējs draudzes augšanā. Un ja jūs domājat ka ar informāciju jūs vienosiet draudzi, tad es par to stipri šaubos.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tavs viedoklis ir interesants, Rihard!
   Tikai man ir viens nopietns jautājums. Piekrītot, ka informācija kā tāda nav draudzes vienotājspēks – vai, Tavuprāt, labāk ir censties draudzi vienot ar meliem?

   Dzēst
  2. Arī es esmu gājis cauri daudziem nesaprašanās viļņiem. (par to personīgi varu parunāt). Man nav grūti iedomāties patreizējo 1.dr.situāciju. Domāju ka tieši informācijas apmaiņas problēma ir pamatā šai attiecīgajai situācijai. Neviens nav slikts vai labs bet vienkārši dažādi. Un tomēr, noteikti vajadzētu izvairīties no konfrontācijas. Negatīvā sēkla, kaut arī maza, var nest ļoti, ļoti lielu "ražu". Lai Dievs svētī to ko jūs dariet, bet esiet ļoti uzmanīgi. Dariet visu lai draudze augtu. Un nedariet neko lai tā tiktu ievainota.

   Dzēst
  3. Rihard! Tu neatbildēji uz manu jautājumu!

   Dzēst
  4. Atbildēšu uz jautājumu. Ja tiek lietoti meli, tad skaidrs ir ka tā ir konfrontācija kura ir momentā jāpārtrauc. Jebkāda konfrontācija nespēj vienot draudzi. Bet ne par to ir runa. Runa ir par rezultātu. Ja ganāmpulks zaudēja vienotību, tad vainīgas nav avis bet gans kurš atbild par avīm un kurš nespēja saturēt tās kopā. Un šī ir reālā situācija par kuru ir jādomā ko darīt. Skaidrs ka ir vajadzīgas pārmaiņas, bet jautājums ir kādas? Un kādas pārmaiņas ir iespējamas dotajā situācijā?

   Dzēst
  5. Protams, Rihard, ka konfrontācija nav mērķis. Mērķis ir tikai brīvāk runāt par to, ko saprotam, lasām vai domājam. Arī mēs esam grēcīgi un kļūdāmies. Turklāt visi esam dažādi un arī šeit atšķirīgi lietas uztveram un atšķirīgi domājam Tāpēc negribu, lai visi domātu vienādi vai saprastu līdzīgi kā mēs. Drīzāk man, kad es kaut ko uzrakstu, gribas dalīties ar savām sajūtām vai atziņām, ko esmu uzzinājis. Vai arī gribas lietas saprast, un tad līdzdalu savas pārdomas. Bet es arī nesagaidu, lai man piekristu. Es tikai gribu dalīties ar savām pārdomām- varbūt vēl kādam noder. Ja nē, tad nē. Es par to nebēdāšos. Un paldies par laba vēlējumiem!

   Dzēst
 2. Viss jau izskatās labi, bet diemžēl pasaule pastāv galvenokārt uz palaritātes platformas. Piederība kadu uzskatu grupai un to uzskatu aizstāvēšana taču dara laimīgus šos cilvēkus. Tāda uzskatu nenoteiktība un vispārināšana (atvaino par izteicienu) vairāk izskatās pēc tādas garīgās prostitūcijas. Ja katrs mēģina izteikt savu nekanonizēto viedokli, tad iznāk tāda papļāpāšana vien. Kaut kas līdzīgs ir redzams Draugiem.lv kur ir ailīte dažādi domājošajiem adventistiem. Sākumā domāju ka cilvēkiem interesē noskaidrot kaut ko, bet vēlāk sapratu ka visa diskusija ved uz to, ka katrs cenšas sevi izrādīt par to gudrāko (pār citiem). Un tās diskusijas absolūti nedod nekādu garīgo pildījumu bet tikai parāda cik mēs gribam būt "gudrāki" viens pār otru. Es vairs tur nepiedalos, jo nav vērts tērēt laiku tukšai vārdu pārmaiņai. Iesaku vairāk pievērsties izglītojošiem tematiem kas var veidot kādu loģisku Dieva atziņas struktūru. Es cietumos cenšos likt akcentu tieši uz sistēmas izveidi mūsu domāšanā. Viedokļu dažādība ar laiku izveido haosu un nepalīdz izveidot drošu platformu personības un dzīves kvalitātes nostiprināšanai.

  AtbildētDzēst
 3. jā man tas patīk,Bez mīlestības nedzīvojiet,,,,,,,,,un nobeidzot par visām gara dāvanām


  Tā Kunga vārds lai ir pāri it visam.............


  AtbildētDzēst